Vi som jobbar på Ej:s Elektriska

Ej:s Elektriska är en högkvalitativ elinstallationstjänst där vi erbjuder marknadsledande produkter och installation av dessa i en paketlösning.



Johan Eklund

Delägare
  johan@ejs-el.se
  0708482895

Stefan Jansson

Delägare
  stefan@ejs-el.se
  0708482894

Martin Käll

Delägare
  martin@ejs-el.se
  0708482896

Susanne Gustavson

Ekonomi
  susanne@ejs-el.se

Simon Larsson

Montör Installation/fiber
  simon@ejs-el.se

Martin Kindahl

Montör Installation Industri
Tekinker Solceller
  kindahl@ejs-el.se

Johnny Lejonberg

Montör Installation
  johnny@ejs-el.se

Urban Davidsson

Montör Industri/lantbruk
  urban@ejs-el.se

Nazer Amiri

Montör Installation
  nazer@ejs-el.se

Niklas Bengtsson

Montör Installation
  niklas@ejs-el.se